Монитор Asus ProArt PA278QGV (90LM05L1-B01K71) 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13818757
16 179 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.233 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 350 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB, VGA |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 16.94 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 4.7 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | 90° (поворот екрана)|від -30 до +30° (обертання підставки)|від -5 до +23° (нахил) |
| Габарити упаковки, мм | 691 x 427 x 140 |
| Дополнительные возможности | автоматичне обертання екрана|заводське калібрування кольору (Delta E < 2)|сертифікація: Energy Star, EPEAT Gold, TCO, TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light |
| Контрастность хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 612.2 x 362.9 x 46.9 (без підставки)|612.2 x 536.1 x 190.4 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|95% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | ASUS Light Sync|ASUS Power Sync|Adaptive Sync|Ambient Light Sensor|Calman Verified|DisplayWidget Center|Flicker Free|HDR 10|Low Blue Light|ProArt Palette|ProArt Preset|QuickFit Plus|Trace Free Technology|pip/pbp|гніздо для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 120 |
- Цена: 16 179 ₴






