Монитор MSI PRO MP275PG Black 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13819097
6 499 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.03 кг |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Экран | |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.3114 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | Pivot: -90° ~ +90|нахил: -5° ~ +20|поворот: -45° ~ +45 |
| Дополнительные возможности | Eye-Q Check|Smart Energy saving|ергономічний дизайн|можливість встановлення міні-ПК на підставку|підставка з гніздом для аксесуарів|сертифікація TUV |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 130 |
| Розміри, мм | 612.1 x 561.4 x 226.9 |
| Розширена колірна гамма | 74% DCI-P3|78% AdobeRGB|95% srGB |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип матрицы | WLED |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Anti-Flicker|EyesErgo|Low Blue Light|MSI Display Kit|MSI Power Link|гніздо для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 144 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 52.8 - 158.4 |
- Цена: 6 499 ₴






