Блок живлення для ноутбука Extradigital PSA3882 Black (Asus 19V 2.37A 45W 5.5x2.5мм) + каб.жив.

-34%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13132877
1 049 ₴
689 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Extradigital. Вихідна напруга, В: 19. Вихідна сила струму: до 2.37 А. Стан товару: Новий. Потужність, Вт: 45.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
- Ціна: 689 ₴
