Блок живлення для ноутбука Merlion LENOVO 20V 11, 5A (230 Вт) FOR YOGA 0, 9м (LLN230/20-FOR YOGA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13757527
1 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 11.5 A |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
| Тип роз'єму | FOR YOGA |
- Ціна: 1 899 ₴


