Адаптер живлення для телефона Gelius Ray GP-HC069 35W White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13771967
599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Gelius. Призначення: для телефона. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Колір: білий. Призначення: для смарт-годинника. Тип: адаптер живлення. Вихідна напруга, В: 12. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Стан товару: Новий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Вихідна напруга, В: 15. Вихідна напруга, В: 20. Сумісність: універсальний. Живлення: мережа. Призначення: для навушників. Додатково: підтримка технології GaN. Додатково: захист від надструму. Додатково: захист від перегріву. Вихідна сила струму, А: 1.75. Додатково: захист від: короткого замикання, перенапруги, перезаряджання, перегрівання. Призначення: для електронної книги. Сумісність: планшети. Сумісність: електронні книги. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 35. Сумісність: навушники. Додатково: захист від короткого замикання. Додатково: захист від перевантаження. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Сумісність: USB-C пристрої. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Вихідна сила струму, А: 2.5. Вихідна сила струму, А: 3. Сумісність: смарт-годинники. Додатково: функція швидкого заряджання. Сумісність: смартфони. Сумарна потужність, Вт: 35. Вихідна сила струму, А: 2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 35 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від: короткого замикання, перенапруги, перезаряджання, перегрівання|підтримка технології GaN|функція швидкого заряджання |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Сумісність | USB-C пристрої, електронні книги, навушники, планшети, смарт-годинники, смартфоні, універсальний |
- Ціна: 599 ₴






