Вытяжка Eleyus GEMINI 800 LED 52 WH (4820212117435)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816037
9 409 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 295 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 166 Вт |
| Фильтр | жировой, угольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.4 |
| Вес (кг) | 7.1 кг |
| Висота, мм | 235 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 32.5 x 56 x 32.5 |
| Габарити, см | 520 х 270 х 235 мм |
| Дополнительно | 69.1|lED-стрічки з кутом розсіювання світла 170?|гарантія 5 років|колекція Eleyus Gemini |
| Діаметр повітроводу, мм | 150/120 |
| Комплектация | витяжка, гарантійний талон, жироуловлювальний фільтр алюмінієвий, зворотний клапан, монтажний комплект, перехідник для повітроводу (150/120 мм), пульт дк, інструкція |
| Материал | Стекло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 160 |
| Освещение | LED стрічка (2 х 3) |
| Оснащение | з таймером|зі зворотним клапаном|можливість встановлення вугільного фільтра|периметральне всмоктування|пульт ДК|сенсорна панель керування |
| Продуктивність, м3/год | 800 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 20 |
- Цена: 9 409 ₴






