Вытяжка Minola HBI 5214 BLF 700 LED

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816077
3 239 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 290 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.3 |
| Вес (кг) | 3.5 кг |
| Висота, мм | 165 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 x 56 x 33 |
| Габарити, см | 52.5х16.5х29 см |
| Дополнительно | 68|асинхронний двигун|країна виробник: Китай|металевий корпус з термостійким покриттям|низьке енергоспоживання|фільтр придатний для миття вручну |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, жироуловлювальний фільтр алюмінієвий, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Материал | фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Оснащение | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 28 |
| Тип вытяжки | повновбудовувана |
- Цена: 3 239 ₴






