Вытяжка Minola HBI 5622 BLF 1000 LED

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816187
4 519 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 525 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 291 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7.6 |
| Вес (кг) | 6.6 кг |
| Висота, мм | 279 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 33 x 58 x 34 |
| Габарити, см | 27.9 x 52.5 x 29.1 см |
| Дополнительно | 61-72|фільтр придатний для миття у посудомийній машині|фільтр чорного кольору |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | алюмінієвий фільтр, витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Материал | фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 200 |
| Оснащение | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 1000 |
- Цена: 4 519 ₴






