Витяжка Minola HK 6214 BR 700 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816247
3 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 483 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Висота, мм | 573-923 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 23.1 x 64.8 x 54.2 |
| Габариті, см | 59.5х57.3~92.3х48.3 см |
| Додатково | 52-61|декоративний скляний козирок|клас енергоспоживання C|країна виробник: Китай|країна реєстрації бренду: Польща|термостійке покриття |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | алюмінієвий фільтр (2 шт.), витяжка, гарантійний талон, гофра, енергокарта, зворотний клапан, короб, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Скло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Освітлення | LED (1 x 2) |
| Обладнання | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 28 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 3 439 ₴






