Вытяжка Minola HPL 612 BG

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816297
2 579 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 440 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.6 |
| Вес (кг) | 3.8 кг |
| Висота, мм | 85 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 12.5 x 63.5 x 48.5 |
| Габарити, см | 59.5х8.5х44 см |
| Дополнительно | 56-63|гарантія: 25 місяців|країна виробник Польща|країна реєстрації бренду: Польща |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектация | алюмінієвий фільтр, витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Материал | Закаленное стекло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 80 |
| Оснащение | зі зворотним клапаном|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Продуктивність, м3/год | 450 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 12-15 |
| Тип встраивания | пристінна |
- Цена: 2 579 ₴






