Вытяжка Perfelli NUOVA 6PWRB BIANCO

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816527
10 549 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 290 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 230 Вт |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 10.9 |
| Вес (кг) | 9.5 кг |
| Висота, мм | 288 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 36.5 x 66.5 x 40.5 |
| Габарити, см | 28.8 x 59.8 x 29 см |
| Дополнительно | 52 - 67|клас енергоефективності C|країна виробник Польща|країна реєстрації бренду: Італія|кількість швидкостей: 3|режими роботи: відведення / рециркуляція |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, пульт дк, шнур з вилкою, інструкція |
| Материал | Закаленное стекло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 230 |
| Освещение | lED-стрічка (1 x 5) |
| Оснащение | з дисплеєм|з таймером|зі зворотним клапаном|керування жестами|периметральне всмоктування|пульт ДК|сенсорна панель керування |
| Продуктивність, м3/год | 1200 |
| Тип вытяжки | повновбудовувана |
- Цена: 10 549 ₴






