Вытяжка Weilor WK 62 BL 700 LED

-6%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816767
3 399 ₴
3 179 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weilor |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип вытяжки | Подвесная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 480 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 67 Вт |
| Фильтр | жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 9 |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Висота, мм | 923 |
| Габарити, см | 923х595х480 мм |
| Дополнительно | 52-61|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | алюмінієвий фільтр, витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Материал | фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Освещение | LED (1 x 2) |
| Оснащение | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Тип встраивания | настінна |
- Цена: 3 179 ₴






