Вытяжка Weilor WT 62 SS 700 LED

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816827
3 119 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weilor |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Ширина | 595 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Вес (кг) | 6 кг |
| Висота, мм | 200 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 26 x 64 x 35.5 |
| Глубина | 280-460 |
| Дополнительно | 52-61|захисний клапан від зворотного припливу повітря|клас енергоспоживання C|кількість моторів: 1шт|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | алюмінієвий фільтр, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Оснащение | автоматичне включення і виключення при роботі телескопічної висувної частини |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20.5-28.4 |
- Цена: 3 119 ₴






