Вытяжка Elica HIDDEN ADVANCE PLUS @ BL GL/A/72

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816987
38 229 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elica |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 714 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 282 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 177 Вт |
| Фильтр | угольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, мм | 339 |
| Дополнительно | 45-57|артикул вугільного фільтра: CFC0140343|клас енергоефективності A|колекція: Elica Collection|країна-виробник: Італія|регулювання інтенсивності та температури освітлення |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Количество скоростей | 3 + інтенсивний режим |
| Материал | Стекло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 177 |
| Освещение | світлодіодна стрічка (1 х 7) |
| Оснащение | автовключення по датчику|з таймером|з функцією Hob2Hood|зі зворотним клапаном|периметральне всмоктування|сигналізація технічного обслуговування|турборежим|управління через інтернет|фільтр тривалого терміну служби|індикатор заміни фільтра |
| Продуктивність, м3/год | 1280 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | більше 28.5 |
- Цена: 38 229 ₴





