Камера видеонаблюдения TP-Link VIGI C540-W V2

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13851407
5 299 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Изображение картинки | Цветная |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/3" |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Общие | |
| Вес | 620 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Сигнал/шум | 52 дБ |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Угол обзора по вертикали | 43 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 79 град. |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| DNR | відеоаналітика (IVS): виявлення руху, перетин лінії, вторгнення в область, вхід/вихід з регіону, ви |
| Інфрачервоний фільтр | є |
| Інші інтерфейси | LAN|Wi-Fi |
| Апертура | F1.6 |
| Віддалене керування | NVR UI|VIGI Security Manager|веб-браyзер|мобільний додаток |
| Відео компресія | H.264|H.264 +|H.265|H.265+ |
| Діапазон робочих температур, °С | -30 до + 60 |
| Комплектация | адаптер живлення, водонепроникні кабельні кріплення, документація, камера, монтажний комплект |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по диагонали | 93 |
| Кількість світлодіодів, шт | 2 |
| Материал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | 1 x RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | ARP|DHCP|DNS|FTP/SFTP|HTTP|HTTPS|ICMP|IPv4|IPv6|NTP|RTP|RTSP|SSL/TLS|TCP/IP|UDP|UPnP UDP |
| Мінімальна освітленість, Lx | 0 (підсвічування увімкнено)|0.005 колір |
| Нічна зйомка | є |
| Оснащение | LED підсвічування до 30 м|microSD до 512 ГБ|динамік|мікрофон|підтримка PoE|іч підсвічування (до 30 м) |
| Питание | DC 12В |
| Программное обеспечение | NVR, VIGI, VIGI VMS, веб-переглядач |
| Підключення | Ethernet (RJ-45)|Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Робоча вологість, % | 95 |
| Розмір, мм | 120 ? 172 ? 198 |
| Розширення відео/кадрів в секунду | 2560 x 1440 - 30 к/с |
| Сертифікати | BSMI, CE, EAC, FCC, IC, R-NZ, RCM, Triman, UKCA, VCCI |
| Тепловізор | немає |
| Угол наклона | 0 - 120 |
| Угол поворота | 0 - 350 |
- Цена: 5 299 ₴






