Корпус для ПК Deepcool CG530U 4F Black (R-CG530U-BKAGA4-G) без БП

-7%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13865877
5 129 ₴
4 749 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Материал корпуса | Сталь, Стекло |
| Особенности | Вход для микрофона, Система организации кабелей, Выход на наушники |
| Расположение БП | Верхнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безгвинтове кріплення | Нет |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм ARGB |
| Габариты (мм) | 475 x 285 x 380 |
| Дополнительно | 45 мм простір для прокладки кабелів |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 410 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | бічна панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм, верхня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм, задня панель: 1 x 120 мм, нижня панель: 3 x 120 мм |
| Назначение | корпус для ПК |
| Серия | CG530U 4F |
| Совместимость | блоки живлення: до 210 мм, відеокарти: до 410 мм, радіатори СВО: 120/140/240/280 мм (бокова панель), радіатори СВО: 120/140/240/280/360 мм (верхня панель), радіатори СВО: 120/240/360 мм (нижня панель) |
- Цена: 4 749 ₴






