Корпус для ПК be quiet! Pure Base 501 Airflow Window White (BGW75)

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13872137
4 599 ₴
4 569 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Материал корпуса | Сталь, Стекло |
| Назначение | Игровой |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикаторы | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 2x 140 мм Pure Wings 3 PWM White |
| Габариты (мм) | 450 x 231 x 463 |
| Дополнительно | набір монтажних болтів (для приводів та материнської плати)|стяжки для проводів (12 шт.) |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 178 |
| Механізм відкривання | знімні бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 368 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 2x 120 мм / 2x 140 мм, передня панель: 3x 120 мм / 2x 140 мм, тильна панель: 1x 120 мм / 1x 140 мм |
| Особенности | вікно з загартованого скла, знімні пилові фільтри (спереду, зверху, знизу), можливість вертикальної установки відеокарти, продумана система розміщення кабелів, підтримка радіаторів СРО до 360 мм, сітчасті фронтальна та верхня панелі |
| Серия | Pure Base 501 Airflow Window |
| Совместимость | радіатори СРО до 360 мм |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Цена: 4 569 ₴






