Проектор BenQ TK705STi (9H.R0D77.57E)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13823487
79 479 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | DLP |
| Фокусировка объектива | Автоматическая |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Изображение | |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Световой поток | 3000 лм |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований картрідер, програвання з USB-носіїв | немає |
| Відеостандарти | 4K UHD, EDTV, HDR10, HDR10+, HDTV, HLG, NTSC, PAL, SDTV |
| Источник питания | мережа |
| Динаміки, Вт | 2 x 8 |
| Додаткове обладнання та властивості | AirPlay, Google Cast, HDCP 2.2, HDMI eARC, vESA-кріплення, автоматична корекція зображення, автофокусування, вбудовані динаміки, голосове керування Google Assistant, низька затримка введення, підтримка 3D, підтримка HDR |
| Класс устройства | короткофокусний проектор |
| Коефіцієнт оптичної трансфокації (оптичне збільшення) | немає |
| Контрастность | 600000:1 (динамічна) |
| Корекція верт./горизонт. трапеції, ° | вертикальна ±30|горизонтальна ±20 |
| Операционная система | Google TV (Android 11) |
| Особенности | jack 3.5 мм, зсув проекції (offset), корекція спотворення, короткофокусний |
| Передача кольору | 1.07 млрд. кольорів|98% Rec.709 |
| Потребляемая мощность | 250 |
| Назначение | геймерський, для домашнього кіно |
| Проекційне відношення | 0.8: 1 |
| Проекційні відстані, м | 0.8 - 2.72 |
| Проекційні діагоналі, м | 1.27 - 4.06 (50" - 160") |
| Пульт ДК | є |
| Розміри, мм | 229.2 x 168.2 x 249.7 |
| Типи проекції | зворотна|фронтальна |
| Фокусна відстань, мм | 8.498 |
| Частота кадрової розгортки, Гц | 23 - 60 |
| Частота рядкової розгортки, кГц | 15 - 102 |
- Цена: 79 479 ₴






