Проектор Acer Vero SL2520n (MR.JYT11.001)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13823567
44 229 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Интерфейсы | HDMI, Wi-Fi, Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | DLP |
| Фокусировка объектива | Ручная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.9 кг |
| Лампа | |
| Мощность лампы | 180 Вт |
| Тип лампы | Laser-LED |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Формат изображения | Классический (4:3) |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Динаміки, Вт | 1 x 15 |
| Додаткове обладнання та властивості | вбудовані динаміки, підтримка 3D |
| Класс устройства | лазерний інсталяційний проектор |
| Коефіцієнт оптичної трансфокації (оптичне збільшення) | 1x |
| Комплектация | документація, кабель hdmi, кабель живлення, кришка об'єктива, проектор, пульт дистанційного керування, сумка для транспортування |
| Контрастность | 50 000: 1 |
| Корекція верт./горизонт. трапеції, ° | вертикальна ±30|горизонтальна ±30 |
| Особенности | 1 x Audio out (3.5 мм), 1 x RJ-45 (LAN), 1 x RS-232, 1 x USB Type A, підтримка hdr |
| Потребляемая мощность | 185 |
| Назначение | для домашнього кіно, Для офиса, для презентацій, для шкіл та ВНЗ |
| Проекційне відношення | 0.49: 1 |
| Проекційні відстані, м | 1 - 9.2 |
| Проекційні діагоналі, м | 0.762 - 7.62 |
| Пульт ДК | є |
| Розміри, мм | 286 x 216 x 115.5 |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусна відстань, мм | 21.418 |
| Частота кадрової розгортки, Гц | 24 - 120 |
| Частота рядкової розгортки, кГц | 15 - 135 |
- Цена: 44 229 ₴






