Машинка для стрижки Remington HC5020 E51 Apprentice Hair Clipper

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17100027
979 ₴
959 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: Машинка для стрижкиКількість насадок: 5Довжина стрижки: 3 - 18 ммЖивлення: Від мережі Удосконалені леза з покриттям із нержавіючої сталі забезпечують високу якість зрізання під час кожного використання. Це самозаточувальні леза, тож не потрібно турбуватися про те, що вони втратять якість зрізання. Універсальний набір з десяти частин включає все, що вам потрібно для стрижки волосся вдома, включно з високоякісною машинкою для стрижки волосся, гребінцями-направляючими, щіткою для шиї та гребінцем для укладання, щоб ви могли створити будь-яку зачіску.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remington |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество насадок | 5 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | леза з самозаточуванням |
| Сфера использования | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзунок |
- Цена: 959 ₴





