Корпус для ПК Ocypus Delta C70 ARGB Black (DELTA-C70-BKG400XX-GL)

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13868917
2 699 ₴
2 669 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Материал корпуса | Сталь, Стекло |
| Назначение | Игровой |
| Особенности | Система организации кабелей |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикаторы | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм ARGB |
| Габариты (мм) | 473 x 218 x 458 |
| Дополнительно | вбудований контролер підсвічування та вентиляторів|вікно для кріплення кулера CPU|перфорований кожух для блока живлення|підтримка встановлення систем рідинного охолодження (до 360 мм) |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 |
| Механізм відкривання | знімні бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 400 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | бокова панель: 3 x 120 мм, верхня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм |
| Серия | Delta C70 ARGB |
| Совместимость | блок живлення ATX |
| Товщина металу шасі, мм | 0.5 |
| Форм-фактор жорсткого диска | 3.5", 2.5" |
- Цена: 2 669 ₴






