Корпус для ПК Ocypus Delta C70 ARGB White (DELTA-C70-WHG400XX-GL)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13868927
2 799 ₴
2 789 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6 кг |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Материал корпуса | Сталь, Стекло |
| Назначение | Игровой |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | EATX |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм (ARGB) |
| Габариты (мм) | 473 x 218 x 458 |
| Дополнительно | знімні кошики для накопичувачів|максимальна довжина БЖ: 200 мм|простір для кабель-менеджменту |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 |
| Механізм відкривання | відкидна бокова панель |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 400 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм, задня панель: 1 x 120 мм, нижня панель: 3 x 120 мм, передня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм |
| Особенности | aRGB-підсвічування, бічне вікно із загартованого скла, пиловий фільтр, підтримка СРО, сітчаста передня панель |
| Серия | Delta C70 ARGB |
| Совместимость | блок живлення: ATX, відеокарти: до 400 мм, материнські плати: Micro ATX, ATX, Mini ITX, E-ATX, процесорні кулери: до 170 мм |
| Товщина металу шасі, мм | 0,5 |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Цена: 2 789 ₴






