Моноблок ARTLINE Business M61 (M61v35)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13869757
23 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, COM-порт |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics |
| Додаткова комплектація | без веб-камери, без клавіатури та миші, безрамковий дизайн, вбудовані стереодинаміки, матриця ips з великими кутами огляду |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Потужність блока живлення | 48 |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Охолодження | box |
| Розміри, мм | 504 x 322 x 55 (без підставки)|504 x 433 x 198 (з підставкою) |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | ARTLINE Business M61 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для офісу, для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип процесора | Intel Processor N95 |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Чипсет звукового адаптера | є |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 23 369 ₴






