Корпус для ПК MSI MAG FORGE M110R AIRFLOW

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13883147
2 599 ₴
2 579 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Материал корпуса | Металл, Стекло |
| Назначение | Игровой |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикаторы | HDD|Power |
| Безгвинтове кріплення | Да |
| Вбудовані вентилятори | 4 x 120 мм |
| Габариты (мм) | 388 x 200 x 423 |
| Дополнительно | знімний пиловий фільтр на нижній панелі|магнітний пиловий фільтр на верхній панелі|максимальна довжина БЖ: 300 мм (без кошика для HDD) |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 |
| Механізм відкривання | швидкознімна бокова панель |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 300 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 2 x 120 мм |
| Особенности | aRGB-підсвічування, бічне вікно із загартованого скла, пилові фільтри, підтримка СРО, сітчаста передня панель |
| Серия | MAG FORGE |
| Совместимость | материнські плати: Micro-ATX / Mini-ITX |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Цена: 2 579 ₴




