Маршрутизатор Keenetic Hopper 4G Plus KN-2312 White

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13905217
7 799 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keenetic |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Gigabit Ethernet |
| Количество LAN портов | 5 шт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество антенн | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Стандарт соединения | 802.11g |
| Тип | Беспроводной |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатори активності | FN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, живлення, інтернет |
| Безопасность | Airtime Fariness, DoS захист, IPSec, MU-MIMO, батьківський контроль, гостьовий доступ, контроль доступу, розклад бездротового режиму |
| Брандмауер | контроль стану з'єднань (SPI) |
| Вбудована пам'ять, МБ | 256 |
| Кнопки керування | FN|WPS|Wi-Fi |
| Комплектация | адаптер живлення, антени, кабель Ethernet, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | 3G-модем, 4G-модем, 5G-модем, FTP-сервер, Samba-сервер, зовнішній накопичувач, медіасервер, принтер (вбудований принт-сервер) |
| Оперативна пам'ять, МБ | 512 |
| Особенности | Beamforming, Multi-WAN, OFDMA, вбудований 3G, 4G-модем, вбудований торрент-клієнт, з віддаленим керуванням, пріоритезація трафіку (QoS), підтримка VPN, підтримка технології MU-MIMO, підтримка технології mesh, робота у двох діапазонах |
| Підтримка протоколів | DHCP, DLNA, FTP, HTTP, IGMP, IPoE, IPsec, IPv4, IPv6, L2TP, NAT, OVPN, PPPoE, PPTP, SFTP, TCP/IP, TFTP, UDP, UPnP, WireGuard |
| Розширені режими шифрування | WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, WPA3-OWE |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 3000 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип подключения | L2TP, PPPoE, PPTP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000 |
- Цена: 7 799 ₴




