Маршрутизатор TOTOLINK A3002R_V4

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13905487
1 399 ₴
1 359 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totolink |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антенны WI-FI | Внешние, несъемные |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Gigabit Ethernet |
| Количество LAN портов | 3 шт |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество антенн | 4 шт |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Состояние | Новое |
| Стандарт соединения | 802.11g |
| Тип | Беспроводной |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Напряжение | 9 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатори активності | LAN індикатор, MESH індикатор, WAN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, статус |
| Безопасность | гостьовий доступ, контроль доступу, розклад бездротового режиму, розклад перезавантаження, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL |
| Брандмауер | DMZ-зона |
| Кнопки керування | WPS/RESET |
| Количество USB-портов | відсутні |
| Комплектация | адаптер живлення, кабель Ethernet, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Особенности | підтримка IPTV, підтримка WPS, підтримка технології mesh, робота у двох діапазонах |
| Підтримка протоколів | DDNS, DHCP, DLNA, IPv4, IPv6, PPPoE, PPTP, TCP/IP, UDP |
| Розміри, мм | 206 x 121 x 41 |
| Розширені режими шифрування | WPA, WPA2 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AC1200 |
| Тип подключения | DHCP, L2TP, PPPoE, PPTP, Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 1000 |
- Цена: 1 359 ₴






