Серверный шкаф EServer 18U Black 600х500х907 (Ш*Г*В), стекло, (ES-Е1850B)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13908997
8 809 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90.7 см |
| Гарантийный срок | 1 |
| Глибина, мм | 500 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 907 x 500 x 600 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів) |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 2 |
| Максимальная нагрузка (кг) | 80 |
| Матеріал виконання | загартоване скло |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна, серверна шафа |
| Формат | 18u, 19" |
| Ширина, мм | 600 |
- Цена: 8 809 ₴






