Серверный шкаф EServer 4U Black 600х350х284 (Ш*Г*В), стекло, (ES-Е435B)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13909027
4 019 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 28.4 см |
| Гарантийный срок | 1 |
| Глибина, мм | 350 |
| Додаткові характеристики | бічні стінки: знімні з замком|задня та бокові стінки, а також сталеві двері мають точки заземлення|кабельні вводи на верхній, нижній та задній панелях|максимальна глибина обладнання: 285 мм|передбачено місце для встановлення 2-х вентиляторів 120х120 мм |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 284 x 350 x 600 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 19" напрямні (1 пара) |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 2 |
| Максимальная нагрузка (кг) | 50 |
| Матеріал виконання | загартоване скло, сталь |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна |
| Формат | 19", 4U |
| Ширина, мм | 600 |
- Цена: 4 019 ₴






