Серверный шкаф Gear 4U 19"' 600x600x240 мм Black (GWMSN-4U-600-600)

-11%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13909967
3 699 ₴
3 289 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gear |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 240 мм |
| Гарантийный срок | 1 |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 240 x 600 x 600 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів), викрутка, рукавички та мікрофібра |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Матеріал виконання | загартоване скло, метал |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна |
| Формат | 19", 4U |
| Ширина, мм | 600 |
- Цена: 3 289 ₴



