Блок живлення для ноутбука Samsung для Samsung (AD111009) 24V 180W 7.5A 6.5x4.4мм

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18272967
1 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Samsung. Вихідна сила струму: до 7.5 А. Вихідна напруга, В: 24. Стан товару: Новий. Сумісність: Samsung. Потужність, Вт: 180. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 24 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 7.5 A |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 979 ₴
