Моноблок ARTLINE Business M74 (M74v24Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13874417
41 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, VGA (D-sub), USB Type-C, PS/2 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Чіпсет | AMD A520 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 200 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe|SATA III |
| Графічний чипсет | AMD Radeon Vega 8 |
| Додаткова комплектація | вбудовані стереодинаміки, висувна веб-камера Full HD, матриця ips з великими кутами огляду |
| Картрідер | присутній|присутній |
| Мережевий адаптер | інтегрований 1 Гбіт/с |
| Можливість кріплення VESA | без можливості кріплення vesa |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Охолодження | QB-OL400 |
| Розміри, мм | 613 x 480 x 200 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | ARTLINE Business M74 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для дому, для роботи та навчання, Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 5700G |
| Тип підсвітки | LED |
| Частота процесора | 3.8 - 4.6 |
| Чипсет звукового адаптера | інтегрований |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 41 819 ₴






