Шліфмашина DEWALT DWE494

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1394107
9 699 ₴
9 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: DEWALT. Живлення: мережа. Тип: болгарка (кутова шліфмашина). Діаметр диска, мм: 230. Споживана потужність, Вт: 2200. Стан товару: Новий. Вага, кг: 5.2. Особливості: бічна рукоятка. Особливості: захисний кожух. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 6600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 6600 |
| Основна ручка | бічна рукоятка, захисний кожух |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 9 489 ₴
