Фен Adler AD 2280

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12723257
849 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидке укладання навіть на густому волоссіПотужність 1800 Вт дозволяє висушити волосся за лічені хвилини навіть після ранкового миття голови перед роботою. Дві швидкості потоку повітря допоможуть вибрати оптимальний режим — для дбайливого укладання або максимально швидкого сушіння. Особливо зручно тим, хто цінує свій час і не хоче витрачати пів години перед дзеркалом. У комплекті є концентратор, тож ви зможете створити прикореневий об’єм або укласти чубчик саме так, як бажаєте.Ідеальна температура для вашого волоссяТри різні температурні режими роблять фен Adler AD 2280 універсальним для будь-якого типу волосся: тонкого, нормального чи густого. Режим холодного обдуву швидко фіксує зачіску й захищає волосся від пересушування та ламкості. Особливо виручає під час створення локонів або вечірньої укладки — достатньо перемкнути кнопку, і ваше волосся залишиться блискучим і живим.Зручність і безпека використанняКорпус із легкого пластику зручно тримати навіть під час тривалого укладання, а захист від перегріву гарантує безпечну роботу пристрою при інтенсивному використанні. Якщо ви дбаєте про чистоту — оціните знімну решітку фільтра: її легко помити під водою, і ваш фен завжди працюватиме з колишньою потужністю. Такий надійний і продуманий інструмент легко взяти із собою в подорож — він займе мінімум місця у сумці.Якщо ви вирішили купити фен Adler AD 2280, варто орієнтуватися на привабливу ціну та позитивні відгуки користувачів — цей фен справді полегшує щоденне укладання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | фен, інструкція |
| Матеріал | Пластик |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | знімна задня решітка |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся, для локонів, для неслухняного волосся |
| Сфера використання | побутовий |
| Функційність | подавання холодного повітря |
- Ціна: 849 ₴






