Моноблок HP 24-cr1007ua Jet Black 23.8 (AE0P6EA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1295327
43 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.53 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Розміри, мм | 540.5 x 484.9 x 186.3 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP All-in-One |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип процесора | Intel Core U5-125U |
- Ціна: 43 989 ₴



