Фен Esperanza EBH003P Purple

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16543057
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип фена - компактный, мощность - 750 Вт, длина шнура - 1.6 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | складана ручка |
| Функційність | відсутня |
- Ціна: 399 ₴

