Вытяжка Electrolux LFP336K Black

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14025097
6 409 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 598 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Фильтр | жировой, угольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.2 |
| Вес (кг) | 7.2 кг |
| Висота, мм | 179 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 35 x 64 x 21.5 |
| Габарити, см | 17.9х59.8х30.9 см |
| Глубина | 284-484 |
| Дополнительно | 48-69|довжина шнура живлення: 1.3 м|мінімальна відстань від газової варильної поверхні: 65 см|мінімальна відстань від електричної варильної поверхні: 42 см|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | витяжка, документація |
| Материал | Сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 1 |
| Оснащение | з високотехнологічною турбіною|зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 410 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10.5-16.4 м? |
- Цена: 6 409 ₴




