Корпус для ПК GAMEMAX MT836-NP-U3-TYC-CR Black

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14026327
1 849 ₴
1 789 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 4 |
| Материал корпуса | Сталь, Металл, Пластик |
| Назначение | Игровой |
| Особенности | Окно для установки кулера CPU, Система организации кабелей |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.165 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| PSU (живлення материнської плати) | ATX |
| Индикаторы | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 1 x 120 мм |
| Габариты (мм) | 441 x 185 x 420 |
| Дополнительно | підтримка СРО |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Кількість 2,5" відсіків | 2 |
| Кількість 3,5" відсіків зовнішніх | 1 |
| Кількість 5,25 "відсіків | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 158 |
| Механізм відкривання | знімаються бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | до 360 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | бічна панель: 1 x 120 мм, передня панель: 1 x 120 мм |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм на задній панелі |
| Товщина металу шасі, мм | 0.5 |
- Цена: 1 789 ₴






