Корпус для ПК Gamdias ATLAS M3M Black (4711514503807)

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14027117
3 299 ₴
3 219 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamdias |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Материал корпуса | Сталь, Стекло |
| Особенности | Система организации кабелей, Вход для микрофона, Выход на наушники |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Mini (Micro)-Tower |
| Форм-фактор | microATX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані вентилятори | 3 x 120 мм |
| Габариты (мм) | 420 x 285 x 350 |
| Дополнительно | доступ до панелей без інструментів|керування підсвічуванням|підтримка СРО|підтримка продуктивних систем водяного охолодження |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Кількість 2,5" відсіків | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 |
| Механізм відкривання | знімна панель |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | до 400 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | задня панель: 1 x 120 мм / 1 x 140 мм, нижня панель: 3 x 120 мм / 2 x 140 мм |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм PWM ARGB задня панель, 2 x 120 мм PWM ARGB бічна панель |
- Цена: 3 219 ₴






