Игровое кресло Anda Seat Kaiser 4 V2 PVC Size XL Purple (AD12YDDC-XLL-20-V-PV/C-03)

-12%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030787
25 999 ₴
22 759 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Фиолетовый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 33.4 кг |
| Глубина кресла | 74 см |
| Ширина кресла | 74 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Ширина сиденья | 54 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | алюминий |
| Подлокотник | металл |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип механизма | Multi-block |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 132.5-139 |
| Висота підлокітників, см | 66-79 |
| Висота сидіння, см | 46–52.5 |
| Габарити спинки, мм | 570 x 865 мм |
| Діаметр основи, см | 74 |
| Комплектация | газліфт, гарантійний талон, кріпильний комплект, крісло, механізм гойдання, основа хрестовини, подушка для голови з магнітним кріпленням, підлокітники, інструкція |
| Максимальний зріст, см | 210 |
| Материал колес | прогумовані |
| Материал сиденья | щільна піна з ефектом пам'яті |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90-160 |
| Оснащение | подушка-поперековий валик|подушка-підголівник|підлокітники |
| Основной обивочный материал | ПВХ шкіра |
| Особливості конструкції | 6D підлокітники, алюмінієва хрестовина, магнітна подушка для голови з ефектом пам'яті та охолоджуючим гелем, посилений сталевий каркас, регулювання підлокітників (4D), чотирирівнева поперекова підтримка |
| Регулировка | висоти поперекової подушки, висоти сидіння, жорсткості гойдання, кута нахилу сидіння, кута нахилу спинки |
| Розміри сидіння, мм | 54х51 см |
| Степень жесткости | середні |
| Ширина спинки | 57 |
- Цена: 22 759 ₴






