Игровое кресло Hator Arc 4 XXL Velour Black (HTC4440XXL)

-9%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14030897
24 999 ₴
22 769 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 31 кг |
| Глубина кресла | 75 см |
| Ширина кресла | 75 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 61.5 см |
| Ширина сиденья | 56 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | алюминий |
| Основной обивочный материал | велюр |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Особенности | Усиленная основа |
| Цвет каркаса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 125-135 |
| Висота підлокітників, см | 30-37 |
| Висота сидіння, см | 43-55 |
| Габарити спинки, мм | 82x57 см |
| Комплектация | газліфт, колеса, кріпильний комплект, механізм гойдання, основа хрестовини, подушка для голови з магнітним кріпленням, подушка під поясницю, сидіння, спинка |
| Максимальний зріст, см | 210 |
| Материал колес | термопластичний еластомер |
| Материал сиденья | піна високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90-170 |
| Оснащение | 6D підлокітники|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 6D підлокітники, алюмінієва хрестовина, ергономічна поперекова підтримка, магнітна подушка для голови, посилений сталевий каркас, регулювання підлокітників (6D), система HATOR NFC custom TAG |
| Регулировка | висоти поперекової подушки, висоти сидіння, глибини сидіння, жорсткості гойдання, кута нахилу сидіння, кута нахилу спинки, фіксація крісла в певному положенні |
| Розмір коліс, мм | 75 |
| Розміри сидіння, мм | 560x615 |
| Степень жесткости | жорсткі |
| Тип кресла | ігрове крісло |
| Тип механизма | газ-ліфт 4 класу |
| Ширина спинки | 57 |
| Щільність піни, кг/куб.м | 65 |
- Цена: 22 769 ₴






