Видеокарта Zotac GAMING GeForce RTX 5070 Ti SOLID OC (ZT-B50710J-10P)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14008847
60 799 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZOTAC |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Длина | 330 мм |
| Интерфейсы | HDMI, DisplayPort |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем видеопамяти | 16384 MB |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Разрядность шины памяти | 256 бит |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR7 |
| Тип подключения | PCI-Express x16 5.0 |
| Частота видеопамяти | 28000 МГц |
| Частота процессора | 2482 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник відеокарти | Zotac |
| Виробник графічного процесора | NVIDIA |
| Додаткове живлення, pin | 1 x 16 |
| Дополнительно | 4rd Gen RT Cores|5th Gen Tensor Cores|Dual BIOS|NVIDIA Broadcast|NVIDIA DLSS 4|NVIDIA G-Sync|NVIDIA Reflex 2|NVIDIA Studio|RTX Remix|підтримка трасування променів |
| Кількість вентиляторів, шт | 3 |
| Кількість зайнятих слотів | 3.5 |
| Максимальное разрешение | 7680 x 4320 |
| Основні роз'єми живлення | 1 x 16 pin |
| Особенности | з блекплейтом, з підсвіткою, підтримка UHD 8K |
| Рекомендована потужність блоку живлення, Вт | 750 |
| Розміри, мм | 329.7 x 137.8 x 67.8 |
- Цена: 60 799 ₴




