Акустическая система Klipsch New York Party speaker Black (1073423)

-23%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14020167
39 999 ₴
30 929 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Klipsch |
| Беспроводные возможности | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Мощность | 670 Вт |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портативные |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 110 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 5000 |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 8 |
| Особенности | Bass Boost, IPX4, Wireless stereo, true wireless stereo, вбудована функція караоке, вбудований DSP процесор, вбудований MP3-плеєр, можливість керування через мобільний пристрій, пульт керування, Регулятор громкости |
| Підсилювач | вбудований |
| Разъемы | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB Type-A, гітарний вхід, мікрофонний вхід |
| Розмір пристрою, мм | 810 x 383 x 397 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 110 |
| Тип акустической системы | кабель живлення |
| Тип питания | від акумулятора, від мережі |
| Тривалість заряджання, год | 2.5 |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної роботи, год | 12 |
| Частотний діапазон, Гц | 35 - 20000 |
- Цена: 30 929 ₴






