Акустическая система Klipsch Vegas Party speaker Black (1073414)

-10%
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 14020227
14 999 ₴
13 509 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Klipsch |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий, Пластик |
| Мощность | 220 Вт |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Полочная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 95 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 4400 |
| Вбудований аудіоплеєр | Да |
| Вхідний опір, Ом | 8 |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 5.25 |
| Особенности | IPX4, true wireless stereo, вбудована функція караоке, з пультом мікшера, з технологією dsp, кілька bluetooth під'єднань, Регулятор громкости, технологія Party Link |
| Підсилювач | вбудований |
| Підтримка носіїв інформації | USB |
| Разъемы | 1 x mini-jack (3.5 мм), 1 x mini-jack (6.3 мм), USB Type-A |
| Розмір пристрою, мм | 419 x 308 x 300 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 95 |
| Совместимость | Android, сумісність Iphone, Ipad, Ipod |
| Тип акустической системы | кабель живлення |
| Тип питания | від акумулятора, від мережі |
| Тривалість заряджання, год | 2.5 |
| Формат акустики | моноблок |
| Час автономної роботи, год | 8 |
| Частотний діапазон, Гц | 49 - 20000 |
- Цена: 13 509 ₴






