HDD диск Seagate (ST2000NX0263) 2 TB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021227
14 299 ₴
14 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 136 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SAS |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 1400000/- |
| Робоча температура | + 5 - 55 °C |
| Розмір, мм | 100.45 x 70.1 x 15 |
| Середній час пошуку, мс | 4.16 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 1.52 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 3.5 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 6.02 |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 14 229 ₴
