HDD диск WD Ultrastar DC HA340 (WUS721212BLE6L4) 12TB (0B47063)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14021257
22 199 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Вид | Внутренний |
| Внешняя скорость передачи данных | 600 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интерфейс | SATA (SATA/150) |
| Объем буфера | 512 MB |
| Объем накопителя | 12000 GB |
| Скорость вращения | 7200 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 750 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 255 |
| Линейка | Ultrastar DC HA340 |
| Назначение | для дата-центрів |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2 млн |
| Рабочая температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Середній час пошуку, мс | 4.16 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 0.7 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 8.4 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 9.2 |
| Стійкість до ударів | при роботі до 250g/2ms |
| Температура зберігання | –40° - 70°C |
| Технологія запису | CMR |
- Цена: 22 199 ₴


