Моноблок HP 32-c0004ua (D3SC0EA) Meteor Silver 32

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14021987
81 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.56 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | USB Type-C, HDMI, DisplayPort, USB |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCIe NVMe |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Розміри, мм | 715 x 566 x 200 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP OmniStudioX |
| Тип | для роботи та навчання, мультимедійні |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип процесора | Intel Core U5-125H |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет звукового адаптера | є |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 2.5 |
- Ціна: 81 709 ₴


