Моноблок HP 27-cr2003ua (D3MU3EA) Jet Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14022037
72 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.72 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 PCIe NVMe |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | інтегрований Realtek RTL8111HSH-CG 1GbE |
| Можливість кріплення VESA | підставка з регулюванням висоти |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Розміри, мм | 612.5 x 516.8 x 186.3 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP 27-cr |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
| Тип процесора | Intel Core U7-255U |
| Тип підсвітки | WLED |
| Частота процесора | 2.0 - 5.2 |
| Чипсет | Intel SoC |
| Чипсет звукового адаптера | інтегрований Realtek ALC3274 |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 72 949 ₴

