Моноблок HP ProOne 240 G10 (A55B6ET) Shell White 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14022097
33 879 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.37 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | PCI-ex SSD |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics |
| Картрідер | відсутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Об'єм відеопам'яті | залежить від оперативної пам'яті |
| Розміри, мм | 540.6 x 419 x 183.7 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP ProOne |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип підсвітки | LED |
| Частота процесора | 0.1 - 3.8 |
| Чипсет звукового адаптера | є |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 33 879 ₴





