Солнечная панель Tongwei Solar TWMND-72HD590W 590W

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14024807
4 899 ₴
4 799 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tongwei Solar |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| КПД, не менее | 22.8 % |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 590 Вт |
| Напряжение при максимальной мощности | 44.33 В |
| Ток при максимальной мощности | 13.35 А |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ток короткого замыкания | 13.95 А |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Біфаціальний фактор | Bifacial |
| Вид | сонячна панель |
| Дополнительно | Half-Cell|N-Type TOPCon|висока ефективність та стабільна генерація енергії навіть за слабкого освітлення|відмінна стійкість до деградації (LID) та потенціалу-індукованої деградації (PID)|стійкість до снігових навантажень до 5400 Па та вітрових до 2400 Па |
| Допуск потужності | 0~+3% |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 °С… +85 |
| Комплектация | документація, сонячна панель, упаковка |
| Кількість комірок | 144 (6x24) |
| Максимальна напруга системи, В | 1500 |
| Максимальна потужність (Pmax), Вт | 590 |
| Максимальний струм запобіжника | 30 А |
| Напруга відкритого ланцюга, В | 52.7 |
| Напруга холостого ходу, В | 52.7 |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | -40 °С… +85 °С |
| Разъемы | MC4 |
| Розміри, мм | 2278x1134x30 |
| Стекло | подвійне загартоване, 2x2 мм |
| Состояние | Новое |
| Стан товару | Новий |
| Степень защиты IP | IP68 |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.24 %/? |
| Температурный коэффициент мощности | -0.28 %/? |
| Температурный коэффициент тока | +0.046 %/? |
| Тип сонячних елементів | n-тип TOPCon |
- Цена: 4 799 ₴
