Вытяжка Hansa OMP4211BH Black

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14025177
4 709 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Рециркуляция, Отвод |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 448 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 286 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | угольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.51 |
| Вес (кг) | 3.6 кг |
| Висота, мм | 138 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 33 x 48 x 19 |
| Габарити, см | 13.8х44.8х28.6 см |
| Дополнительно | 52-58|клас енергоефективності: C|клас захисту: ii|монтаж на відстані від 450 мм від електричної та 650 мм від газової варильної поверхні|повітряні заслінки |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектация | 2 вугільні фільтри FWK 160, витяжка, документація, жировий фільтр, зворотний клапан |
| Материал | Сталь, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 74 |
| Освещение | LED стрічка (1 x 4 ) |
| Продуктивність, м3/год | 235 |
- Цена: 4 709 ₴

